Evaldo pro firmy

Nástroj Evaldo nyní pomáhá s testováním zaměstnanců i firmám. Stačí nás kontaktovat a pomůžeme vám s vytvořením firemního profilu, který vám umožní spravovat testování zaměstnanců. Chcete vědět jak jsou na tom vaši zaměstnanci v oblasti přenositelných digitálních kompetencí? Společně testování zrealizujeme a vy si tak budete jisti, že digitální dovednosti vašich zaměstnanců jsou na správné úrovni. Napište nám na info@evaldo.cz.

Chci otestovat své zaměsntance

Co je Evaldo?

Jak testování zaměstnanců funguje?

Poté co nás kontaktujete, domluvíme se na možné formě hromadného testování. Založíme vám firemní profil a vysvětlíme si možnosti nástroje EVALDO. Budeme od vás chtít pouze základní informace, jako jsou termín testování a hrubý odhad počtu otestovaných zaměstnanců. Také se vás zeptáme, zda je testování dobrovolné, nebo povinné.

Následně nastavíme váš firemní profil a dle počtu testovaných zaměstnanců se domluvíme, kdy testování proběhne. Pokud by se jednalo o větší počet zaměstnanců, tak testování proběhne v průběhu delšího časového úseku - obvykle týdne.

Výsledky zaměstnanců můžete sledovat online a společně můžeme vyhodnotit zpětnou vazbu, kterou k nim budete mít. Výsledky je také možné exportovat do excelovských formátů, případně CSV, nebo XML na další zpracování.

Výsledky zaměstnanců a následné zpracování

Výsledky jsou samozřejmě anonymní a máte k nim přístup pouze vy a daný zaměstnanec. Výsledky vážeme na firemní email, pokud z nějakého důvodu všichni zaměstnanci firemí email nemají, tak je možné vytvořit pole při registraci, které po zaškrtnutí zařadí zaměstnance pod vás.

Zpracování výsledků probíhá na vašem profilu, kde máte možnost exportu. V budoucnu přibudou i statistické nástroje, které vám řeknou, jak na tom vaše firma je jako celek.

EVALDO vyhodnocuje úroveň kompetencí zaměstnance a doporučuje mu postup, jak a v čem se má zlepšit. V současnosti se pracuje na přípravě dalších scénářů.

Otestujte své zaměstnance

Nabízíme vám možnost zdarma otestovat své zaměstnance v přenositelných digitálních kompetencí a to rychle, efektivně a z pohodlí domova. Kontaktujte nás a společně zjistíme, co by bylo vhodné zlepšit a kde naopak vaše firma vyniká. Napište nám na info@evaldo.cz.

Chci otestovat své zaměstnance